نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ

5
(12)

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ

تشریح برد فتوکپی شارپ توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ در این مقاله بطور کامل انجام شده است.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی شارپ ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده. در ستون بالای سایت می توانید ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید. و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

یکی از قسمتهای اصلی در دستگاه فتوکپی شارپ یونیت های برد می باشد. در دستگاه های فتوکپی شارپ چهار برد وجود دارد که نمایندگی شارپ آنها را در زیر توضیح می دهد:

  1. مین برد اصلی دستگاه های فتوکپی شارپ Main Board
  2. برد های ولتاژ دستگاه های فتوکپی شارپ Board High Voltage
  3. پاور برد دستگاه های فتوکپی شارپ Board Power
  4. برد پرینتر دستگاه های فتوکپی شارپ Board Printer

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ بطور کامل تشریح یونیت برد فتوکپی شارپ را انجام می دهد.

تشریح وظیفه مین برد اصلی دستگاه های فتوکپی شارپ Main Board توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ یکی از یونیت های اصلی در دستگاه های فتوکیی شارپ را تشریح می کند. تمام اطلاعات مربوط به یونیت را در دستگاه فتوکپی شارپ در I C های روی مین برد اصلی قرار دارند. هر I C وظیفه یکی از یونیت ها را بر عهده دارد. که فرمان برای عمل کردن آن یونیت را انجام می دهد. مثال اینکه برای فرمان دادن به برد پنل و روشن شدن I C برد پنل بر روی مین برد اصلی عمل می کند.

اگر هر کدام از این I C ها دچار مشکل گردد. بلافاصله کد خطای مربوط به آن یونیت بر روی پنل شروع به چشمک زدن می کند. اصولا تعمیر ایراد های مین برد اصلی فقط توسط کارشناس نمایندگی شارپ انجام می گیرد. برای اینکار شما مشتریان گرامی نمایندگی شارپ با ثبت درخواست خود در سامانه نمایندگی تعمیرات کپی شارپ می توانید. از خدمات پس از فروش شارپ استفاده کنید.

"تشریح

تشریح وظیفه برد های ولتاژ دستگاه های فتوکپی شارپ Board High Voltage توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ در این قسمت یکی از یونیت های اصلی در دستگاه های فتوکیی شارپ که مین برد های ولتاژ می باشد. را بطور کامل شرح وظایفش را انجام می دهد. بر دهای Board High Voltage ولتاژ لازمه برای شارژ ها را تامین می کند. پس از تامین ولتاژ لازمه برای شارژر ها آنها درام و دولوپر را باردار کرده برای مراحل کپی برداری از اسناد برای آنکه بتوان آنها را چاپ کرد.

"تشریح

بر روی برد Board High Voltage پتانسیل مترهایی وجود دارد. که با تغییر آنها و جابجا کردن آنها می توان کیفیت اسناد را تغییر داد. بطور مثال کم رنگ تر یا پرنگ تر کردن اسناد را می توان انجام داد. در صورتی که برد Board High Voltage  دچار مشکل شود. قطعا باید با نمایندگی شارپ تماس گرفت. تا با اعزام کارشناس نمایندگی شارپ مشکل دستگاه فتوکپی شارپ حل گردد.

تشریح وظیفه برد های پاور دستگاه های فتوکپی شارپ Board Power توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی شارپ در این قسمت یکی از یونیت های اصلی در دستگاه های فتوکیی شارپ که مین برد پاور Board Power می باشد. را بطور کامل شرح وظایفش را انجام می دهد. وظیفه Board Power تامین کردن برق اصلی دستگاه فتوکپی شارپ می باشد. "تشریح

تمامی دستگاه های فتوکپی شارپ که مشتریان گرامی از نمایندگی شارپ خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش شارپ دارند. نمایندگی شارپ در تهران در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی شارپ بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی شارپ را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی شارپ را تحویل میدهند.

خدمات تعمیرات دستگاه کپی شارپ:

تمامی آن چه از یک نمایندگی انتظار دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد. پس از تعمیرات دستگاه این امکان فراهم شده است که ، انتقادات و پیشنهادات خود را با واحد CRM  ( ارتباط با مشتریان ) مطرح نموده و از خدمات این مرکز بهره مند شوید. ماشین های اداری شارپ همواره جزو دستگاه‌های پرطرفدار و محبوب در بازارهای داخلی کشور ما بوده‌اند.

این برند، ماشین‌های اداری متنوعی را در ابعاد و کاربری‌های متنوع روانه بازارهای جهانی کرده تا کاربران با هر نیاز و سلیقه‌ای بتوانند دستگاه خود را انتخاب و خریداری نمایند. به دلیل تنوع بالای موجود در میان ماشین‌های اداری شارپ توصیه می‌شود، خریدار، پیش از اقدام به خرید، نوع کاربری خود را مشخص کرده و برهمان اساس اقدام به تهیه دستگاه کند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 12

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , , , ,