نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ

5
(16)

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ شرکتی قدرتمند در زمینه کلیه خدمات پس از فروش شارپ در تهران می باشد.تمامی خدمات را با گارانتی معتبر ارائه می دهد.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی شارپ ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

نمایندگی شارپ مفتخر است با بهرمندی از نیروهای متخصص در زمینه تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ ، مشکلات شما را مرتفع سازد.نمایندگی شارپ یکی از تخصصی ترین نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ با بیش از ۲۰ سال سابقه می باشد. این نمایندگی خدمات خود را در زمینه تعمیرات تخصصی کلیه پرینترهای لیزری ، سوزنی شارپ ارائه می دهد.همانطور که می دانید شارپ از سازندگان مطرح دستگاه کپی در جهان است. این شرکت دستگاه های خود را در مدل های مختلف و با کاربری های متنوع روانه بازار کرده است.

در ایران نیز، فتوکپی های شارپ از جمله دستگاه های مورد استفاده در ادارات، محیط های آموزشی و دفاتر فنی هستند.از آنجا که این دستگاه نیاز به سرویس ها و تعمیرات زیادی در طول استفاده دارد.لذا نمایندگی شارپ به عنوان شعبه ای ازشارپ راه اندازی شد تا خدمات مورد نیاز کاربران را فراهم آورد. در ادامه با خدمات نمایندگی شارپ بیشتر آشنا خواهیم شد.

خدمات نمایندگی شارپ نمایندگی شارپ با گارانتی تعمیرات

خدمات این نمایندگی شارپ تعمیر و تعویض قطعات دستگاه کپی و انجام سرویس های تخصصی است.در دستگاه فتوکپی قطعات الکترونیکی و مکانیکی زیادی نقش آفرینی می کنند. چنانچه هر یک از این قطعات دچار مشکل و نقص فنی شوند، عملکرد دستگاه با اختلال مواجه می شود. مین برد، یونیت لیزر، کارتریج، درام، فیوزینگ، یونیت اسکن،پیکاپ رولر و برد پاور برخی از مهمترین قطعات دستگاه کپی هستند. در صورت ایراد در هر یک از این قطعات، نمایندگی شارپ خدمات لازم را برای رفع مشکل ارائه می کند. این خدمات را در ادامه بررسی می کنیم.

تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ توسط نمایندگی شارپ با گارانتی تعمیرات

از جمله خدمات تخصصی نمایندگی شارپ تعمیر مین برد است.مین برد اصلی ترین برد الکتریکی در دستگاه است که تمامی پردازش های لازم در دستگاه را برعهده دارد. در واقع تمامی دستوراتی که به دستگاه فرستاده می شوند ابتدا توسط مین برد پردازش می شود. سپس به بخش های مربوطه ارسال می گردد.مین برد در کپی شارپ به اندازه ای است که اگر با مشکل مواجه شود باعث روشن نشدن دستگاه شود.از این رو، در صورت بروز کوچک ترین مشکل باید مورد بررسی قرار گرفته و مشکل آن برطرف گردد. در این نمایندگی شارپ مین برد توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن تعمیر می شود.

ویژگی قابل توجه نمایندگی شارپ ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد. دیگر ویژگی های بارز این مرکز عبارتند از: به‌کارگیری کادر متخصص و باسابقه در امر فروش و تعمیر محصولات شارپ، کنترل‌های دائمی محسوس و نامحسوس بر عملکرد کارمندان نمایندگی شارپ و نظرسنجی از مشتریان محترم، تلاش جهت رسیدن به معیارها و ضوابط بین‌المللی، رسیدگی به شکایات طرح شده از سوی مشتریان و پیگیری تمامی آن‌ها، به‌کارگیری پیشرفته‌ترین ابزار و متدهای تعمیر در واحدهای تعمیر شارپ و …. . شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با دستگاه خویش،تخصصی ترین خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط را دریافت نمایید.

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی شارپ توسط نمایندگی شارپ با گارانتی تعمیرات

تمامی دستگاه های فتوکپی شارپ که مشتریان گرامی از نمایندگی شارپ خریداری می کنند تا یکسال گارانتی  دارند.نمایندگی شارپ در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی شارپ بدون دریافت هزینه ایراد را رفع می کنند.

اگر کاغذ در دستگاه کپی گیر می کند، کاغذ برای چاپ به درون فتوکپی کشیده نمی شود.پس از اتمام چاپ از آن خارج نمی شود. احتمالاً کاغذکش یا پیکاپ رولر آن خراب شده و نیاز به تعمیر دارد.کاغذکش قطعه ای پلاستیکی است که از چندین پد و غلتک تشکیل شده است.زمانی که دستور چاپ صادر می شود، این قطعه کاغذ را به داخل کشیده و آن را هدایت می کند.خرابی پیکاپ رولر از رایج ترین خرابی های دستگاه کپی است.نمایندگی شارپ مورد تعمیر قرار می گیرد. در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد، این قطعه تعویض می شود.

تعمیر درام دستگاه فتوکپی شارپ در نمایندگی شارپ با گارانتی تعمیرات

قطعات مصرفی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی شارپ تهیه می کنند اورجینال می باشند.در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی شارپ تماس گرفته تا برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد.درام را می توان قطعه ای بسیار تأثیرگذار در فرآیند چاپ و تکثیر قلمداد کرد. این قطعه وظیفه دارد تونر مورد نیاز را از کارتریج دریافت کرده و بر روی سطح کاغذ انتقال دهد.این قطعه استوانه ای شکل از جنس فلز بوده و با ایجاد بار الکتریکی موجب انتقال تونر می شود.

به دلیل سطح تماس مستقیم درام با کاغذ، چنانچه این قطعه دچار مشکل شود چاپ بی کیفیت می گردد. ایجاد خطوط روی کاغذ،سیاه شدن برگه نشانه های بروز مشکل در این قطعه هستند.درام قطعه ای است که در صورت خرابی باید تعویض شود. اما گاهی با سرویس و تمیزکاری سطح درام نیز مشکل برطرف می شود.این امر بستگی به تشخیص کارشناسان دارد.

تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ به صورت فوق تخصصی توسط نمایندگی شارپ با گارانتی تعمیرات

تمامی خدمات نمایندگی شارپ در محل دستگاه فتوکپی شارپ انجام می گردد.بعد از تماس شما با نمایندگی شارپ کارشناس کمتر از دو ساعت در محل دفتر شما حاضر می گردند. تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی شارپ که شما به کارشناس شارپ اضهار می نمایید رفع نماید.

 • عیب یابی و تعمیر Scan Unit دستگاه کپی شارپ/ تعویض Scan Unit دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Transporter Unit دستگاه کپی شارپ / تعویض Transporter Unit دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Paper Stop Unit دستگاه کپی شارپ / تعویض Paper Stop Unit دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Optical Unit دستگاه کپی شارپ/ تعویض Optical Unit دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر SPF دستگاه کپی شارپ / تعویض SPF دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر ADF دستگاه کپی شارپ / تعویض ADF دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Duplex دستگاه کپی شارپ / تعویض Duplex دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Sorter دستگاه کپی شارپ / تعویض Sorter دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Finisher دستگاه کپی شارپ / تعویض Finisher دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Stapler Unit دستگاه کپی شارپ / تعویض Stapler Unit دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر MC Charger دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض MC Charger دستگاه فتوکپی شارپ
عیب یابی و تعمیر Main Board دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض Main Board دستگاه فتوکپی شارپ توسط نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، تمامی تلاش و امکانات خویش را در زمینه فروش و تعمیر محصولات شارپ به کار بسته است. کارا تعمیر در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.

 • عیب یابی و تعمیر AC Power دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض AC power دستگاه فتوکپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر DC Power دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض DC Power دستگاه فتوکپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Discharge دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض Discharge دستگاه فتوکپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Blank Lamp دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض Blank Lamp دستگاه فتوکپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر DEVELOPER Unit دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض DEVELOPER Unit دستگاه فتوکپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Dram Unit دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض Dram Unit دستگاه فتوکپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Paper Feed Unit دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض Paper Feed Unit دستگاه فتوکپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر Fusing Unit دستگاه فتوکپی شارپ / تعویض Fusing Unit دستگاه فتوکپی شارپ

دیگر خدمات نمایندگی شارپ با گارانتی تعمیرات

نمایندگی شارپ با هدف جلب رضایت مشتریان کلیه خدمات تعمیراتی را ارائه می کند. بهره مندی از متخصصان حرفه ای سبب شده تا تعمیرات انواع دستگاه های شارپ در نمایندگی رسمی شارپ امکان پذیر باشد. دسترسی نمایندگی مجاز SHARP به انواع تجهیزات و امکانات زمینه ساز ارائه ی خدماتی کاربردی شده است. مهندسان با دسترسی به مدرن ترین اطلاعات تعمیراتی می توانند انواع سرویس های تعمیراتی را ارائه نمایند. در ادامه به بررسی سایر خدمات ارائه شده در نمایندگی شارپ می پردازیم.

برخی دیگر از خدمات قابل ارائه نمایندگی شارپ در زمینه تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ به شرح ذیل می باشد:

 • بکارگیری برترین روشهای تشخیص و بررسی کلی دستگاه فتوکپی شارپ
 • رفع مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی شارپ  / تعمیر کاستهای فتوکپی شارپ
 • تعمیرات تخصصی فتوکپی شارپ / نصب و راه اندازی دستگاه کپی شارپ
 • تعویض سنسورهای دستگاه کپی شارپ  / عیب یابی و تعمیر سنسورهای دستگاه کپی شارپ
 • بهره مندی از دانش اصول کار سنسورها و تحریک سنسورهای دستگاه کپی شارپ
 • تشخیص مکانیزم کار سولونویید دستگاه کپی شارپ
 • رفع عیوب مربوط به مکانیزم روش های اسکن دستگاه کپی شارپ / تعمیر درام دستگاه کپی شارپ
 • تعمیر چرخ دنده های دستگاه کپی شارپ / تعویض چرخ دنده های دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات مکانیکی دستگاه کپی شارپ

عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی شارپ توسط نمایندگی شارپ با گارانتی تعمیرات

کارشناسان حاضر در نمایندگی شارپ دانش تخصصی مورد نیاز را با حضور در دوره‌های آموزشی تخصصی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند، از این‌رو به جرأت می‌توان گفت مهندسان و کادر فنی کارا تعمیر، از معدود مجموعه‌های تخصصی هستند که قادر به ارائه بالاترین سطح کیفی در زمینه تعمیرات شارپ می باشند. دستیابی به این سطح از تخصص و کیفیت صرفاً به دلیل مهارت و کاردانی اعضای کارا تعمیر نیست. نقطه ثقل دیگر این مجموعه، تجهیزات و امکانات پیشرفته تعمیر است که در اختیار مهندسان تعمیرات شارپ قرار داده شده است.

مرکز تعمیرات شارپ ، واحدهای فعال در مجموعه خویش را به منظور ارائه خدمات هر چه تخصصی‌تر به مشترکان و مشتریان، گسترش بخشیده است و با تجهیز آن‌ها به پیشرفته ترین ابزار و امکانات در تلاش است تا تمامی نیازهای کاربران را در حیطه تعمیرات شارپ برآورده سازد. جهت آشنایی با واحدهای موجود در مرکز تعمیرات شارپ به بخش زیر مراجعه نمایید.

پس از پایان تعمیرات فتوکپی شارپ توسط کارشناس نمایندگی شارپ فاکتور همراه با ضمانت نامه نمایندگی شارپ ارائه می گردد.

گارانتی تعمیراتی نمایندگی شارپ شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. نمایندگی شارپ در صورت هرگونه اشکال در فتوکپی شارپ موظف است بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

 • عیب یابی و تعمیر و تعویض انواع قطعات الکترونیکی دستگاه کپی شارپ
 • رفع عیوب مربوط به مکانیزم مسیر حرکت کاغذ و ایجاد تصویر در دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه کپی شارپ sharp / Heater فتوکپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر مسیر خروج کاغذ دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر بوردهای الکترونیکی دستگاه کپی شارپ  / تعویض بردهای دستگاه فتوکپی شارپ
 • تعمیر دولوپر دستگاه فتوکپی شارپ  /  تعویض دولوپر دستگاه کپی شارپ
 • تعمیر فیوزینگ دستگاه فتوکپی شارپ  /  تعویض فیوزینگ دستگاه کپی شارپ
 • تعمیر درام دستگاه فتوکپی شارپ  /  تعویض درام دستگاه کپی شارپ
 • تعمیر شارژرهای دستگاه فتوکپی شارپ  /  تعویض شارژرهای دستگاه کپی شارپ
 • تعمیر تخصصی برد فرمتر دستگاه کپی شارپ / تعویض بردهای فرمتر فتوکپی شارپ
 • تست و تنظیم دستگاه با استفاده از نقشه و کد های مربوطه همان مدل دستگاه کپی شارپ
 • باز و بستن استاندارد دستگاه کپی شارپ  و سرویس کامل آن
 • عیب یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه کپی شارپ
 • استفاده تخصصی از  Service Manualدستگاه کپی شارپ
 • استفاده تخصصی از Parts Guide جهت استخراج Part Number اجزا دستگاه کپی شارپ
 • بکارگیری پودر جهت پر کردن   Tonerدستگاه کپی شارپ
 • شارژ و تعویض کاتریج دستگاه های دیجیتال کپی شارپ
 • آشنایی و سرویس و روش کار سنسور دستگاه  کپی شارپ
 • خواندن و بررسی تخصصی Error Code های دستگاه کپی شارپ
 • عیب یابی و تعمیر LSU Unitدر دستگاه کپی شارپ
 • تنظیمات روش های بکارگیری دستگاه بعنوان پرینتر ، اسکنر و فکس در دستگاه کپی شارپ
 • تحلیل جداول کارکرد دستگاه کپی شارپ
نمایندگی دستگاه فتوکپی شارپ

ویژگیهایی که استفاده از خدمات پس از فروش شارپ برای نمایندگی شارپ مشتریان گرامی دارد:

نمایندگی شارپ فعالیت خویش را از سال ۱۹۱۲ آغاز کرد. موسس شارپ تاکوجی هایاکاوا بود که این شرکت را در شهر اوساکا راه‌اندازی ساخت. شارپ در راهبردهای تجاری خویش روش تجارت خانه‌های باستانی ژاپن را درپیش گرفته و موسسین این کمپانی همواره سه رکن اساسی را مد نظر داشته‌اند که عبارتند از : اخلاص، خلاقیت و نوآوری، انجام کارهای دشوار. شایان ذکر  است گرایش شرکت شارپ به سنت در معنای عدم حرکت این شرکت با نوآوری‌ها و تکنولوژی های روز نیست. شارپ همواره تغییرات و دانش روز را در سطح بین المللی مد نظر قرار داده است و با انعطاف پذیری بالا همگام با دانش روز و اصول سنتی گام برداشته است.

برخی از محصولات تولید شده در این شرکت عبارتند از: تلویزیون شارپ، لپ تاپ شارپ، لوازم خانگی شارپ، قطعات الکترونیکی شارپ، تجهیزات مخابراتی، تلفن های همراه شارپ، دستگاه های اداری شارپ نظیر فتوکپی، پرینتر و … . جهت آشنایی با دیگر محصولات این کمپانی و اطلاع از ویژگی‌های فنی و نرم افزاری آنها می‌توانید به بخش آشنایی با محصولات شارپ مراجعه نمایید. کارشناسان ما در نمایندگی شارپ جدیدترین اطلاعات در رابطه با محصولات این شرکت را گردآوری کرده و در اختیار شما قرار می‌دهند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 16

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , , ,