آموزش تعمیر پرینتر اچ پی

آموزش تعمیر پرینتر اچ پی

5
(9)

نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی (Hp)

در مطلب پیش رو برآنیم تا با آموزش تعمیر پرینتر اچ پی برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در پرینتر اچ پی hp 2035 را بررسی کرده و شیوه رفع هر یک از آنها را شرح دهیم.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی اچ پی ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید. ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید. و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

کاربران پرینتر اچ پی hp 2035 می‌توانند در صورت مشاهده هر یک از این اشکالات زیر با کارشناسان ما در نمایندگی اچ پی تماس گرفته. و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار پرینتر اچ پی hp 2035 را ثبت نمایند. بلافاصله پس از این تماس کارشناس تعمیر هماهنگی‌های لازم را انجام داده. و پس از حضور در محل، اقدامات لازم جهت تعمیر پرینتر اچ پی را آغاز خواهد کرد. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی hp 2035 منحصر به موردی خاص نیست. و کلیه تعمیرات مرتبط با انواع پرینتر کانن نظیر تعویض کارتریج. تعویض پیکاپ، تعویض بلید، سرویس دوره‌ای و … را شامل می‌گردد. کاربران این دستگاه در صورت نیاز به سرویس تعمیر در محل پرینتر می‌توانند. با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایند.

نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی (Hp)

نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی (Hp)

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و عیب‌یابی و تعمیر توسط نمایندگی پرینتر اچ پی hp 2035

تمامی دستگاه های پرینتر اچ پی  که مشتریان گرامی از نمایندگی پرینتر اچ پی خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش دارند. نمایندگی پرینتر اچ پی در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه پرینتر اچ پی بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه پرینتر اچ پی را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه پرینتر اچ پی را تحویل میدهند. قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی پرینتر اچ پی تهیه می کنند.

کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی پرینتر اچ پی می باشند. تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر پرینتر اچ پی hp 2035 با حضور در نمایندگی اچ پی. و یا از طریق تماس با این مرکز قابل دریافت است. کاربران پرینتر اچ پی hp 2035 می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال در این دستگاه با کارشناسان. ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار پرینتر اچ پی hp 2035 را ثبت نمایند. جهت اطلاع از نوع اشکال پیش امده. و شیوه تعمیر پرینتر اچ پی راهنمای ارائه شده. در بخش زیر می‌تواند به شما کمک کند.

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و عیب‌یابی و تعمیر پرینتر اچ پی hp 2035

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و عیب‌یابی و تعمیر پرینتر اچ پی hp 2035

آموزش اپراتوری نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی hp 2035 و پرینت نگرفتن پرینتر

در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی تماس گرفته. تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد. تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی در محل دستگاه فتوکپی ریکو انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی. کارشناس نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه پرینتر اچ پی که شما به کارشناس نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی اظهار می نمایید رفع نماید.

در صورت مشاهده‌ی این اشکال کابل پاور و کابل دیتا (USB) را چک کنید. بعلاوه بررسی کنید که درایور (سازگار با سیستم عاملِ) پرینتر حتما باید نصب باشد. دقت داشته باشید که نام و اطلاعات پرینتر انتخابی‌تان به درستی انجام شده باشد. و کار انتخاب صفحات موردنظر شما برای چاپ، به درستی انجام شده باشد. در صورت بررسی این موارد و ادامه داشتن مشکل پرینتر، تنظیمات پرینتر را ریست کرده و پرینت بگیرید. در صورت ادامه داشتن مشکل، به یکی از مراکز تعمیر پرینتر مراجعه نمایید.

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و پرینت نگرفتن پرینتر

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و پرینت نگرفتن پرینتر

آموزش اپراتوری تعمیر پرینتر اچ پی hp 2035 و گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در پرینتر

پس از پایان تعمیرات دستگاه پرینتر اچ پی شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی. کارشناس نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی. به شما فاکتور نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی ارائه می دهد.

گارانتی تعمیراتی نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. و نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی را کند. یکی دیگر از اشکالاتی که ممکن است شما را ناچار به تعمیر پرینتر اچ پی hp 2035 سازد. گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در این پرینتر است. بروز این اشکال غالباً به دلیل وجود اشکال در هیتر پرینتر، سنسور یا خرابی چرخ دنده ها اتفاق می‌افتد. موارد مذکور در صورت مشاهده مشکل مچاله شدن کاغذ در پرینتر بررسی شده و تعویض یا تعمیر می‌گردند.

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و پرینت نگرفتن پرینتر آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در پرینتر

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در پرینتر

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و چروک شدن کاغذ پرینت شده

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در پرینتر اچ پی hp 2035 چروک شدن کاغذ پرینت شده. توسط این دستگاه است. این اتفاق غالباً به دلیل استفاده از کاغذ نامناسب در این دستگاه اتفاق می‌افتد. البته وجود اشکال در بخش هیتر پرینتر نیز می‌تواند سبب بروز این اشکال گردد. برای رفع این اشکال، هیتر و کاغذ پرینتر بررسی شده و اشکالات مربوط به آنها برطرف می‌گردد.

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و چروک شدن کاغذ پرینت شده

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و چروک شدن کاغذ پرینت شده

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر

مشکل کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر معمولاً به دلیل خرابی پیک آپ یا همان کاغذکش پرینتر اتفاق می‌افتد. در صورت وجود این اشکال پیکاپ بررسی شده، تمیز، تعمیر و یا تعویض می‌گردد. تعویض پیکاپ هزینه چندانی ندارد. و در صورت استهلاک این قطعه، بهتر است انجام شود.

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر

آموزش اپراتوری پرینتر اچ پی hp 2035 و وارد شدن چند کاغذ به طور همزمان

مورد دیگری که ممکن است شما را نیازمند کمک و مشاوره‌ی کارشناس تعمیر پرینتر اچ پی hp 2035 سازد، کشیده شدن چندین کاغذ به طور همزمان به داخل دستگاه است. واقعیت آن است که این اشکال چندان جدی نیست. و تنها با رفع الکتریسته‌ی موجود میان کاغذها برطرف می‌گردد.

وارد شدن چند کاغذ به طور همزمان

وارد شدن چند کاغذ به طور همزمان

وجود نقاط تیره از بالا به پایین در کاغذ پرینت شده

تجربه کارشناسان ما در تعمیر پرینتر اچ پی hp 2035 نشان داده که این اشکال غالباً به دلیل وجود ایراد در بخش کارتریج پرینتر است. بنابراین برای رفع آن می‌بایست کارتریج پرینتر بررسی شده. و در صورت مشاهده هر گونه اشکال در آن، جهت تعویض کارتریج و یا سرویس دوره‌ای مرتبط با این بخش اقدام کرد.

خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت

درصورت مشاهده این اشکال نیز می‌بایست کارتریج پرینتر و بخش‌های مرتبط با آن یعنی درام، بلید و فوم رول بررسی و در صورت نیاز تعویض و یا سرویس گردند. معمولاً با تعویض و سرویس این قطعات، این مشکل مربوط به وجود خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت برطرف شده و کیفیت چاپ بهتر خواهد شد.

خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت

درصورت مشاهده این اشکال نیز می‌بایست کارتریج پرینتر و بخش‌های مرتبط با آن یعنی درام، بلید و فوم رول بررسی و در صورت نیاز تعویض و یا سرویس گردند. معمولاً با تعویض و سرویس این قطعات، این مشکل مربوط به وجود خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت برطرف شده و کیفیت چاپ بهتر خواهد شد.

خدمات ارائه دهنده پرینتر اچ پی hp 2035

نمایندگی پرینتر اچ پی hp 2035 ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با پرینتر، نظیر تعمیر، فروش و آموزش تعمیرات پرینتر است. متقاضیان سرویس های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی پرینتر اچ پی hp 2035 و مراجعه به پارت مربوطه، سرویس های مورد نیاز خود را دریافت نمایند. کلیه سرویس های ارائه شده در نمایندگی پرینتر اچ پی hp 2035 ، به دلیل اطمینان از سطح کیفی، دارای گارانتی و ضمانت است.

حضور «کارشناسان متخصص» و «امکانات پیشرفته» در این مرکز سبب گشته تا سرویس های مرتبط با این دستگاه در بالاترین سطح کیفی به متقاضیان ارائه گردد. و این مجموعه، در طول سالهای اخیر، بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران گردد. نمایندگی پرینتر Hp با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است. که در زمینه ارائه‌ی تعمیرات تخصصی اچ پی و دیگر دستگاه‌های این کمپانی خوش‌نام مشغول به کار است. و خدمات متنوعی را در زمینه های مختلفِ تجهیزات چاپ عرضه می‌دارد.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 9

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,