نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو

5
(19)

نمایندگی ریکو

تعمیر غلطک کپی ریکو توسط نمایندگی ریکو در این مقاله بطور کامل از جمله پرس کاغذ کش و هاترولر تشریح و توضیح داده می شود. نمایندگی ریکو  ویژگی قابل توجه نمایندگی ریکو ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان نمایندگی ریکو ارائه می‌گردد.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه پرینتر ریکو ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید. ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید. و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو و ماشین های اداری ریکو ی ،شما را توسط نزدیکترین تعمیرکار دستگاه کپی ریکو  در دفتر کارتان با ضمانت انجام می دهیم. به عنوان دستگاهی محکم در خانه و یا دستگاه اتوماسیون اداری ،که کار شما را به راحتی پیش می برد. ریکو  برخی از بهترین دستگاه های کپی ریکو موجود در بازار را در اختیار شما ،قرار می دهد. محصولات آن ها به صورت ماهرانه ای برای ارتقاء بهره وری از طریق استفاده ،از نوآوری های مداوم و فناوری سازگار با محیط زیست طراحی شده اند.

نمایندگی ریکو تعدادی از محصولات الکترونیکی استثنایی از جمله دوربین ، چاپگر ، دستگاه فکس و فتوکپی را تولید می کند.

تمامی دستگاه های فتوکپی ریکو که مشتریان گرامی از نمایندگی ریکو خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش ریکو دارند. این شرکت ها در ژاپن مستقر هستند و از سال 1936 در این زمینه فعالیت می کنند. این شرکت از ابتدای راه برای این ساخته شده است. تا به بزرگترین تولید کننده دستگاه کپی در کره زمین تبدیل شود. و برای این منظور آن ها مسیر ارزشمندی را انتخاب کرده اند. که به آن ها کمک کرده تا در صدر رقابت خود بمانند.

در کنار مکانیکی استثنایی، آن ها همچنین نرم افزارهای برجسته ای تولید می کنند. که براساس آن ، شهرت خیره کننده ای،را برای خود ایجاد کرده اند. این نرم افزارها به عنوان یک سرویس ، خدمات مختلف مدیریت اسناد و راه حل های اسناد به منظور بهبود گردش کار هر شرکتی که از آن استفاده می کند، طراحی شده اند. مشتریانی که به دنبال یک راه حل ارزان قیمت هستند متوجه می شوند. که ریکو بدون شک برخی از بهترین اتوماسیون های اداری ،را در جهان تولید می کند.

نمایندگی ریکو

تعمیر غلطک کپی ریکو توسط نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو اگر شما هم با یک دستگاه کپی ریکو سر و کار دارید، بهتر است. برخی از مشکلات و نحوه ی حل و فصل کردن آن ها را بیاموزید. خرابی غلطک دستگاه کپی یکی از مشکلاتی است ،که برخی اوقات دیده می شود. در صورت بروز مشکل راه حل نهایی تعویض غلطک دستگاه کپی است. اما با این وجود قبل از اقدام برای تعویض بهتر است موارد دیگر را نیز بررسی کنید. ریکو در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی ریکو بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی ریکو را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی ریکو را تحویل میدهند.

آموزش چگونه غلطک های فرسوده  دستگاه فتوکپی را شناسایی کنم توسط نمایندگی ریکو

تمامی دستگاه های فتوکپی ریکو که مشتریان گرامی از نمایندگی ریکو خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش دارند. نمایندگی ریکو در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی ریکو بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی ریکو را رفع کرده و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی ریکو را تحویل میدهند. کلیه تجهیزات اداری که با کاغذ سرو کار دارند،دارای یک مؤلفه در داخل هستند. که کاغذ را از سینی کاغذ بیرون کشده و به داخل دستگاه می برد.

این مولفه غلطک نامیده می شود، غلطک ها درست مانند لاستیک موجود در ماشین شما از مواد لاستیکی ساخته شده اند. هرچه مدت زمان استفاده بیشتر باشد. اصطکاک کاغذ، سطح غلتک را از بین می برد. بنابراین برای شناسایی غلطک های فرسوده بایستی سطح غلتک را بررسی کنید. در غلطک های فرسوده کاغذ دیگر به خوبی به غلطک میچسبد. با فرسودگی غلتک ها ، قابلیت گرفتن کاغذ کاهش می یابد. غلتک برای کشیدن کاغذ خیلی نرم و صاف می شود. و ممکن است حتی درهم پیچیدگی کاغذ پیش آید. شما می توانید با تعویض به موقع غلطک ها از مشکلات بزرگتر جلوگیری کنید. قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی فتوکپی ریکو تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی فتوکپی ریکو می باشند.

چگونه غلطک های فرسوده  دستگاه فتوکپی ریکو ،را شناسایی کنم؟

چگونه غلطک های فرسوده  دستگاه فتوکپی ریکو ،را شناسایی کنم؟

تمیز کردن غلتک در دستگاه فتوکپی توسط نمایندگی ریکو

در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی ریکو تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد. اگر کاغذ معمولی پس از استفاده مداوم از کاغذهای بی کربن چاپ شود. لکه های تونر یا رگه های سیاه ممکن است. در پشت کاغذ معمولی ظاهر شوند. اگر لکه های تونر یا رگه های سیاه در پشت کاغذ ظاهر می شود. غلتک انتقال کاغذ را با یک دستمال یا پارچه خشک پاک کنید.

برای این کار از آب یا هر نوع حلال مبتنی بر الکل استفاده نکنید. غلتک انتقال کاغذ را تمیز کنید تا جایی که هیچ خاکی و گرد و غبار قابل رویت روی آن نباشد. در حین تمیز کردن ، در خروجی انتقال کاغذ مراقب سوزن های تخلیه شده. در صفحه راهنما باشید. اگر مقدار زیادی خاک و گرد و غبار در غلتک انتقال کاغذ وجود داشته باشد غلطک نیاز به تعویض دارد. غلطک ها پس از تمیزکاری کاملا مورد استفاده هستند.

تعویض غلطک دستگاه چاپ توسط نمایندگی ریکو

تمامی خدمات نمایندگی ریکو در محل دستگاه فتوکپی ریکو انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی فتوکپی ریکو کارشناس نمایندگی فتوکپی ریکو کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی ریکو که شما به کارشناس شرکت اضهار می نمایید رفع نماید. برای تعویض غلطک ،دستگاه چاپ بهترین راه بهرمندی از یک مجموعه معتبر تعمیر کپی ریکو است. از آن جایی که برخی از کارها بسیار تخصصی هستند ممکن است در صورت اشتباه خسارات جبران ناپذیری به دستگاه وارد شود. با این حال در ادامه خلاصه ای از چگونگی تعویض غلطک، دستگاه چاپ آورده شده است:

 1. با فشار دادن دکمه درب جلوی جلد ، درگاه جلوی آن را باز کنید.
 2. کارتریج تونر را از روی چاپگر بیرون بیاورید .
 3. برای جلوگیری از کثیف شدن دستان خود با تونر موجود بر روی غلتک که ماده ای سمی است، حتما از دستکش استفاده کنید.
 4. اهرم های قفل را نگه دارید، و سپس آنها را بکشید.
 5. قسمت های سبز غلتک را از دو طرف نگه دارید و غلطک را از پرینتر جدا کنید.
 6. غلطک جدید را بر روی سوکت با چرخ دنده غلتکی که در سمت چپ قرار دارد قرار دهید.
 7. اهرم های قفل را در هر دو انتهای چاپگر پایین بیاورید ، تا زمانی که در جای خود قرار بگیرند.
 8. دستکش را در بیاورید.
 9. دستگیره کارتریج تونر را نگه دارید ، آن را به چاپگر فشار دهید تا متوقف شود.
 10. کارتریج تونر را فشار دهید ،تا در موقعیت مناسب قرار بگیرد.
 11. درب جلوی آن را ببندید.

"تعویض

تعمیر غلطک کپی ریکو و تشریح چاپگرهای چند منظوره دستگاه فتوکپی ریکو توسط نمایندگی ریکو

پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکوی شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی ریکو کارشناس نمایندگی ریکو به شما فاکتور نمایندگی ریکو را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی ریکو ارائه می دهد. این پرینترها برای فضای کاری که خیلی شلوغ هستند. بسته به مدلی که انتخاب می کنید. می توانند چاپ ، اسکن و فکس را انجام داده ،و کارهای بسیار بیشتری را ارائه دهند.

آن ها به صورت ،سیستم های سیاه و سفید و همچنین سیستم های رنگی در دسترس هستند. پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکوی شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی فتوکپی ریکو ،کارشناس نمایندگی فتوکپی ریکو به شما فاکتور نمایندگی فتوکپی ریکو را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی فتوکپی ریکو ارائه می دهد.

تعمیر غلطک کپی ریکو و چاپگرهای تک کاره دستگاه فتوکپی ریکو توسط نمایندگی ریکو

گارانتی تعمیراتی نمایندگی ریکو شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. و نمایندگی فتوکپی ریکو در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی ریکو بعد از تعمیرات نمایندگی ریکو موظف است. بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند. چاپگرهای قدیمی و سیاه سفید و یا رنگی قابل اطمینان ، که فقط با هدف چاپ طراحی شده اند. این دستگاه ها چاپ با کیفیت، را بدون خطر اجرای هزینه های بالا ارائه می دهند.

تعمیر غلطک کپی ریکو و دستگاه ها چاپ دیجیتال دستگاه فتوکپی ریکو

یکی دیگر از انتخاب های مقرون به صرفه بودن ، این چاپگرهای ساده سیاه و سفید است. که ممکن است ،دقیقاً همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. آن ها از ویژگی های بی شماری برخوردار هستند، و گزینه رنگی نیز موجود است.

نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو با تجهیز فضایِ سازمان به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته است. این امر با توجه به کاربری بالای دستگاه‌های ریکو و لزوم ارائه خدمات توسط یک مرکز معتبر و مجاز صورت پذیرفته است. کارشناسان حاضر در ریکو  به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و دارا بودن مدارک بین‌المللی، قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در محصولات ریکو می‌باشند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهایی است که از سوی شرکت‌ ریکو مطرح شده‌اند. مدیریت این نمایندگی ریکو به سبب اطمینان از تخصص و دانش کادر فنی حاضر در این مجموعه، تمامی خدمات ارائه شده. توسط کارشناسان خویش را گارانتی و ضمانت نموده است. نمایندگی ریکو در تهران در راستای رضایت بیشتر کاربران فعالیت می کند.

تمامی خدمات فروش و پس از فروش شرکت ریکو در کارا تعمیر ارائه می شود. به طور کلی واحد های موجود در این مجموعه در بخش های جدا از هم فعالیت می کنند. مهندسان بخش تعمیرات این نمایندگی به دلیل بهره مندی از اطلاعات تخصصی می توانند تمامی خدمات تعمیراتی را در مدت زمانی کوتاه ارائه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات ارائه شده در کارا تعمیر در تهران می توانید به وبسایت رسمی ریکو مراجعه کنید و یا از طریق شماره تماس های وجود در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

خدمات نمایندگی ریکو

ویژگی قابل توجه نمایندگی ریکو ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان نمایندگی رسمی ریکو ارائه می‌گردد. نمایندگی ریکو و ماشین های اداری ریکو شما را توسط نزدیکترین تعمیرکار دستگاه کپی ریکو در دفتر کارتان با ضمانت انجام می دهیم. تمامی دستگاه های فتوکپی ریکو که مشتریان گرامی از نمایندگی ریکو خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش ریکو دارند. نمایندگی فتوکپی ریکو در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی ریکو بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی آفیشیو را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی آفیشیو را تحویل میدهند. در این مقاله قصد دارد ،یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی ریکو (ریکو،ناشوا) را بطور کامل توضیح دهد. و تمامی ایرادهای مربوط به این قسمت را نیز شرح دهد.

"<yoastmark

آموزش ساختار یونیت فیوزینگ ریکو توسط نمایندگی ریکو

قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی ریکو تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی ریکو می باشند. در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی ریکو تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد.

 1. ابتدا درب جلو و درب دابلکس دستگاه فتوکپی را باز کنید.
 2. سپس پیچ قسمت A را که در تصویر بالا مشاهده می کنید،را باز کنید.
 3. فیوزینگ را بیرون کشده و قسمت B  دستگاه فتوکپی ریکو را که در تصویر می بینید،به سمت مخالف کشیده و یونیت فیوزینگ را بیرون بیاورید.
 4. ابتدا تیغه A را باز می کنیم.
 5. نام فنی قسمت A هولدر می باشد.

"آموزش

تمامی خدمات نمایندگی ریکو در محل دستگاه فتوکپی آفیشیو انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی ریکو کارشناس نمایندگی ریکو کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی ریکو که شما به کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی ریکو اظهار می نمایید ، رفع نماید. کاور روی فیوزینگ قسمت بالای هاترولر ،را با چهار عدد پیچی را  که در تصویر مشاهده می شود را  باز کنید.

"<yoastmark

لامپ هاترولر ریکو ،را بیرون می آوریم. برای بیرون آوردن لامپ هاترولر دستگاه فتوکپی ریکو ،بر اساس تصاویر زیر به ترتیب عمل کنید.

برای بیرون آوردن لامپ هاترولر دستگاه فتوکپی ریکو ،بر اساس تصاویر زیر به ترتیب عمل کنید

برای بیرون آوردن لامپ هاترولر دستگاه فتوکپی ریکو ،بر اساس تصاویر زیر به ترتیب عمل کنید

تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ ریکو انجام می گردد:

پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو شما مشتری گرامی توسط کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی ریکو کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی ریکو به شما فاکتور نمایندگی فتوکپی ریکو را همراه با ضمانت نامه رسمی تعمیرکار دستگاه کپی آفیشیو ارائه می دهد.

 1. کاور A را باز می کنیم.
 2. سپس کاور B را باز می کنیم.
 3. طبق تصویر بالا دو عدد پیچی که توسط C نمایش داده می شود، را باز می کنیم.
 4. کابلهایی که توسط دو پیچ آزاد شده است ،را بیرون می کشیم.
 5. کاور قسمت چپ یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی ریکو ، را که با حرف E  نمایش داده شده است را باز می کنیم.
تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ ریکو انجام می گردد

تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ ریکو انجام می گردد

تمامی مراحل بالا در کاور سمت راست یونیت فیوزینگ نمایندگی ریکو انجام می گردد:

گارانتی تعمیراتی نمایندگی  ریکو شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. و تعمیرکار دستگاه کپی آفیشیو در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی ریکو بعد از تعمیرات نمایندگی ریکو موظف است بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

 1. دو عدد پیچ که در قسمت A  نمایش داده شده را باز می کنیم،تا لامپ آزاد شود.
 2. فنر قسمت B  را آزاد کنید.
 3. در قسمت C دو پیچ نمایش داده شده را باز کرده تا کاور آزاد شود.
 4. آخرین پیچ D  را باز کرده ، تا بطور کامل لامپ را بتوانیم به راحتی از هاترولر بیرون بیاوریم.

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی ریکو

 1. فنر هولدر را که با A نمایش داده شده است را از قسمت B باز می کنیم.
 2. سپس پیچ های یونیت ناخنک ها را که یونیت ناخنک ها با C نمایش داده شده است را باز کرده. سپس یونیت فیوزینگ ریکو را بیرون می آوریم.

پس اتمام مراحل بالا ،در این مرحله می توانیم اکنون هاترول و پرس یا بوشهای هاترولر و پرس را تعمویض یا سرویس کنیم.

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی ریکو

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی ریکو

تصاویر بالا آموزش کامل تعویض قطعات در یونیت فیوزینگ ریکو را بطور کامل نمایش می دهد. نمایندگی ریکو با تجهیز فضایِ سازمان به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته است. این امر با توجه به کاربری بالای دستگاه‌های ریکو و لزوم ارائه خدمات توسط یک مرکز معتبر و مجاز صورت پذیرفته است. کارشناسان حاضر در نمایندگی ریکو در تهران به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و دارا بودن مدارک بین‌المللی، قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در محصولات ریکو می‌باشند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهایی است که از سوی شرکت‌ ریکو مطرح شده‌اند. مدیریت این مرکز به سبب اطمینان از تخصص و دانش کادر فنی حاضر در این مجموعه، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خویش را گارانتی و ضمانت نموده است.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 19

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,