نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو

5
(24)

نمایندگی ریکو

ویژگی قابل توجه نمایندگی ریکو ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان نمایندگی رسمی ریکو ارائه می‌گردد. نمایندگی ریکو و ماشین های اداری ریکو شما را توسط نزدیکترین تعمیرکار دستگاه کپی ریکو در دفتر کارتان با ضمانت انجام می دهیم. تمامی دستگاه های فتوکپی ریکو که مشتریان گرامی از نمایندگی ریکو خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش ریکو دارند. نمایندگی فتوکپی ریکو در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی ریکو بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی آریکو را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی ریکو را تحویل میدهند. در این مقاله قصد دارد ،یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی آفیشیو (ریکو،ناشوا) را بطور کامل توضیح دهد. و تمامی ایرادهای مربوط به این قسمت را نیز شرح دهد.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی ریکو ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده ، در ستون بالای سایت می توانید ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

"<yoastmark

آموزش ساختار یونیت فیوزینگ ریکو توسط نمایندگی ریکو

قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی ریکو تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی ریکو می باشند.

  1. ابتدا درب جلو و درب دابلکس دستگاه فتوکپی را باز کنید.
  2. سپس پیچ قسمت A را که در تصویر بالا مشاهده می کنید،را باز کنید.
  3. ابتدا تیغه A را باز می کنیم.
  4. نام فنی قسمت A هولدر می باشد.

"آموزش

تمامی خدمات نمایندگی ریکو در محل دستگاه فتوکپی ریکو انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با کارشناس ما کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی ریکو که شما به کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی ریکو اظهار می نمایید ، رفع نماید. کاور روی فیوزینگ قسمت بالای هاترولر ،را با چهار عدد پیچی را  که در تصویر مشاهده می شود را  باز کنید.

"<yoastmark

"<yoastmark

تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ ریکو انجام می گردد:

پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو شما مشتری گرامی توسط کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی به شما فاکتور  را همراه با ضمانت نامه رسمی تعمیرکار دستگاه کپی  ارائه می دهد.

  1. کاور A را باز می کنیم.
  2. سپس کاور B را باز می کنیم.
تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ آفیشیو انجام می گردد

تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ آفیشیو انجام می گردد

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی ریکو

  1. فنر هولدر را که با A نمایش داده شده است را از قسمت B باز می کنیم.
  2. سپس پیچ های یونیت ناخنک ها را که یونیت ناخنک ها با C نمایش داده شده است را باز کرده، سپس یونیت فیوزینگ ریکو را بیرون می آوریم.

پس اتمام مراحل بالا ،در این مرحله می توانیم اکنون هاترول و پرس یا بوشهای هاترولر و پرس را تعمویض یا سرویس کنیم.

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی آفیشیو

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی ریکو

نمایندگی ریکو با تجهیز فضایِ سازمان به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس.  کارشناسان حاضر در نمایندگی ریکو در تهران به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و دارا بودن مدارک بین‌المللی، قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در محصولات ریکو می‌باشند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 24

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,