وظیفه یونیت لیزر فتوکپی

وظیفه یونیت لیزر فتوکپی

5
(4)

نمایندگی تعمیر شارپ

وظیفه یونیت لیزر فتوکپی را در این مقاله توسط نمایندگی تعمیر شارپ بطور کامل برای مشتریان گرامی نمایندگی شارپ  در تهران تشریح می کنیم.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی شارپ ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید. ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید. و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

یونیت لیزر یکی از یونیت های اصلی در دستگاه فتوکپی شارپ می باشد. که اطلاعات مریوط به سندی که از یونیت اسکن به مین برد اصلی فرستاده شده را گرفته. و بعد از تفکیک کردن نقاط سیاه و سفید و پردازش تصویر نقاط مشکی را به درام شلیک می کند. وظیفه یونیت لیزر فتوکپی شارپ را ابتدا با توضیح دادن تمامی قطعات مربوط به این قسمت شروع کرده. و در پایان وظیفه یونیت لیزر فتوکپی شارپ را کاملا بطور جامع همراه با تصاویر توضیح می دهیم. قطعات تشکیل دهنده در یونیت لیزر دستگاه فتوکپی شارپ عبارتند از قطعات زیر که توسط نمایندگی تعمیر شارپ برای شما مشتریان گرامینمایندگی شارپتوضیح داده خواهد شد:

  1. برد اصلی در یونیت لیزر دستگاه فتوکپی شارپ
  2. آیینه های یونیت لیزر دستگاه فتوکپی شارپ
  3. موتور پلی گان یونیت لیزر دستگاه فتوکپی شارپ
نمایندگی تعمیر شارپ

نمایندگی تعمیر شارپ

یونیت اسکن

هنگامی یونیت اسکن سند اصلی را اسکن کرده و از طریق C C D  به من برد می فرستد. از طریق کابلی که از مین برد به یونیت لیزر متصل شده اطلاعات مربوط به تصویر سند ارسالی به لیزر یونیت می رسد. بعد از گرفتن تصویر توسط یونیت لیزر از طریق برد Logic تصویر به آیینه های میرسد و سپس به موتور پلیگان می رسد.

موتور پلیگان شامل یک قطعات آلومینیومی هشت ضلعی می باشد. که با توجه به سرعت دستگاه فتوکپی شارپ تعداد اضلاع متفاوت است. تصویر را نقاط تاریکش که جدا شده ره به سطح درام و از بین شیاری که بر روی یونیت لیزر می باشد. شلیک می کند.

وظیفه یونیت لیزر فتوکپی شارپ و کدها و ایراد های مربوط به یونیت لیزر دستگاه فتوکپی شارپ توسط نمایندگی تعمیر شارپ

نمایندگی تعمیر شارپ در این قسمت ایرادها و کدهایی که بر روی پنل دستگاه فتوکپی شارپ نمایش داده می شود. گاها مربوط به یونیت لیزر می باشد. ایراد مربوط به یونیت لیزر دستگاه فتوکپی شارپ گاها بر روی سند چاپ شده نیز خود نمایی می کند. که در این قسمت به تشریح هر دو قسمت می پردازیم. کدهای l 6  یا E 7  مربوط به سوختن پلیگان موتور می باشد.

که در این موارد با تماس با نمایندگی تعمیر شارپ و در خواست تعمیر کار دستگاه فتوکپی شارپ از نمایندگی شارپ می توانیم موتورپلیگان را تعویض کنیم. این تعمیر و تعویض موتور پلی گان یونیت لیزر دستگاه فتوکپی شارپ فقط توسط کارشناس نمایندگی تعمیر شارپ انجام می گردد. و اگر توسط اپراتور انجام گردد احتمال آسیب رسانی بیشتر به دستگاه فتوکپی شارپ را بیشتر می کند.

"<yoastmark

اگر تصویر چاپ شده سیاه کامل یا سفید بود یکی از دلایل می تواند. سوزش یونیت لیز دستگاه فتوکپی شارپ باشد. در بعضی مواقع اگر دولوپر ریزی شدیدی در دستگاه وجود داشت. یکی از دلایل می تواند یونیت لیزر یا اتصالات مربوط به یونیت لیزر دستگاه فتوکپی شارپ باشد.

 

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , ,