آموزش اپراتوری پرینتر کانن LBP 3300

آموزش پرینتر کانن 3300

5
(7)

نمایندگی تعمیر پرینتر کانن(کنون)

نمایندگی تعمیر پرینتر کانن در این مقاله بطور کامل آموزش پرینتر کانن 3300 را برای شما مشتریان گرامی تعمیر پرینتر تشریح و توضیح می دهد.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی کنون ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید. ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید. و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

نمایندگی تعمیر پرینتر کانن (کنون ) در مطلب پیش رو برآن است. تا با آموزش اپراتوری پرینتر کانن LBP 3300 برخی از شایع ترین اشکالات مشاهده شده است. در پرینتر کانن LBP3300 را بررسی کرده و شیوه رفع هر یک از آنها را شرح دهیم. کاربران پرینتر کانن LBP3300 می‌توانند. در صورت مشاهده هر یک از این اشکالات زیر با کارشناسان ما در نمایندگی کانن تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار پرینتر کانن LBP3300 را ثبت نمایند.

بلافاصله پس از این تماس کارشناس تعمیر هماهنگی‌های لازم را انجام داده و پس از حضور در محل، اقدامات لازم جهت تعمیر پرینتر را آغاز خواهد کرد. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر پرینتر کانن منحصر به موردی خاص نیست. و کلیه تعمیرات مرتبط با انواع پرینتر کانن نظیر تعویض کارتریج، تعویض پیکاپ، تعویض بلید، سرویس دوره‌ای و … را شامل می‌گردد. کاربران این دستگاه در صورت نیاز به سرویس تعمیر در محل پرینتر می‌توانند. با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایند.

آموزش اپراتوری پرینتر کنون LBP 3300 و عیب‌یابی و تعمیر پرینتر کنون LBP3300

تمامی دستگاه های پرینتر کنون که مشتریان گرامی از نمایندگی پرینتر کنون خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش دارند. نمایندگی پرینتر کنون در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه پرینتر کنون بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه پرینتر کنون را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه پرینتر کنون را تحویل میدهند.

تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر پرینتر کانن LBP3300 با حضور در نمایندگی کانن و یا از طریق تماس با این مرکز قابل دریافت است. کاربران پرینتر کانن LBP3300 می‌توانند. در صورت مشاهده هر گونه اشکال در این دستگاه با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس گرفته. و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار پرینتر کانن LBP3300 را ثبت نمایند. جهت اطلاع از نوع اشکال پیش امده و شیوه تعمیر پرینتر راهنمای ارائه شده. در بخش زیر می‌تواند به شما کمک کند.

آموزش اپراتوری تعمیر پرینتر کنون LBP 3300 و پرینت نگرفتن پرینتر

قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی تعمیر پرینتر کنون تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی تعمیر پرینتر کنون می باشند. در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی تعمیر پرینتر کنون تماس گرفته. تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد.

در صورت مشاهده‌ی این اشکال کابل پاور و کابل دیتا (USB) را چک کنید. بعلاوه بررسی کنید که درایور (سازگار با سیستم عامل) پرینتر حتما باید نصب باشد. دقت داشته باشید که نام و اطلاعات پرینتر انتخابی‌تان به درستی انجام شده باشد. و کار انتخاب صفحات موردنظر شما برای چاپ، به درستی انجام شده باشد. در صورت بررسی این موارد و ادامه داشتن مشکل پرینتر، تنظیمات پرینتر را ریست کرده و پرینت بگیرید. در صورت ادامه داشتن مشکل، به یکی از مراکز تعمیر پرینتر مراجعه نمایید.

آموزش اپراتوری تعمیرات پرینتر کنون LBP 3300 و گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در پرینتر

تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر کنون در محل دستگاه فتوکپی کنون انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی تعمیرات پرینتر کنون کارشناس نمایندگی تعمیرات پرینتر کنون کمتر از دو ساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه پرینتر کنون که شما به کارشناس نمایندگی تعمیرات پرینتر کنون اظهار می نمایید رفع نماید. یکی دیگر از اشکالاتی که ممکن است شما را ناچار به تعمیر پرینتر کانن LBP3300 سازد. گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در این پرینتر است. بروز این اشکال غالباً به دلیل وجود اشکال در هیتر پرینتر، سنسور یا خرابی چرخ دنده ها اتفاق می‌افتد. موارد مذکور در صورت مشاهده مشکل مچاله شدن کاغذ در پرینتر بررسی شده و تعویض یا تعمیر می‌گردند.

گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در پرینتر

گیر کردن و مچاله شدن کاغذ در پرینتر

آموزش اپراتوری پرینتر کانن LBP 3300 و چروک شدن کاغذ پرینت شده

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در پرینتر کانن LBP3300 چروک شدن کاغذ پرینت شده توسط این دستگاه است. این اتفاق غالباً به دلیل استفاده از کاغذ نامناسب در این دستگاه اتفاق می‌افتد. البته وجود اشکال در بخش هیتر پرینتر نیز می‌تواند سبب بروز این اشکال گردد. برای رفع این اشکال، هیتر و کاغذ پرینتر بررسی شده و اشکالات مربوط به آنها برطرف می‌گردد.

چروک شدن کاغذ پرینت شده

چروک شدن کاغذ پرینت شده

آموزش اپراتوری پرینتر کانن LBP 3300 و کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر

مشکل کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر معمولاً به دلیل خرابی پیک آپ یا همان کاغذکش پرینتر اتفاق می‌افتد. در صورت وجود این اشکال پیکاپ بررسی شده، تمیز، تعمیر و یا تعویض می‌گردد. تعویض پیکاپ هزینه چندانی ندارد و در صورت استهلاک این قطعه، بهتر است انجام شود.

کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر

کشیده نشدن کاغذ توسط پرینتر

آموزش اپراتوری پرینتر کانن LBP 3300 و وارد شدن چند کاغذ به طور همزمان

مورد دیگری که ممکن است شما را نیازمند کمک و مشاوره‌ی کارشناس تعمیر پرینتر کانن LBP3300 سازد، کشیده شدن چندین کاغذ به طور همزمان به داخل دستگاه است. واقعیت آن است که این اشکال چندان جدی نیست. و تنها با رفع الکتریسته‌ی موجود میان کاغذها برطرف می‌گردد.

وجود نقاط تیره از بالا به پایین در کاغذ پرینت شده

تجربه کارشناسان ما در تعمیر پرینتر کانن LBP3300 نشان داده که این اشکال غالباً به دلیل وجود ایراد در بخش کارتریج پرینتر است. بنابراین برای رفع آن می‌بایست کارتریج پرینتر بررسی شده. و در صورت مشاهده هر گونه اشکال در آن، جهت تعویض کارتریج و یا سرویس دوره‌ای مرتبط با این بخش اقدام کرد.

خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت

درصورت مشاهده این اشکال نیز می‌بایست کارتریج پرینتر و بخش‌های مرتبط با آن یعنی درام، بلید و فوم رول بررسی و در صورت نیاز تعویض و یا سرویس گردند. معمولاً با تعویض و سرویس این قطعات، این مشکل مربوط به وجود خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت برطرف شده و کیفیت چاپ بهتر خواهد شد.

خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت و نیاز به تعمیر توسط نمایندگی تعمیر پرینتر کنون

پس از پایان تعمیرات دستگاه پرینتر کنون شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی تعمیر پرینتر کنون کارشناس نمایندگی تعمیر پرینتر کنون به شما فاکتور نمایندگی تعمیر پرینتر کنون را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی تعمیر پرینتر کنون ارائه می دهد. گارانتی تعمیراتی نمایندگی تعمیر پرینتر کنون شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. و نمایندگی تعمیر پرینتر کنون در صورت هرگونه اشکال در دستگاه پرینتر کنون بعد از تعمیرات نمایندگی تعمیر پرینتر کنون موظف است.

بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند. درصورت مشاهده این اشکال نیز می‌بایست کارتریج پرینتر و بخش‌های مرتبط با آن یعنی درام، بلید و فوم رول بررسی و در صورت نیاز تعویض و یا سرویس گردند. معمولاً با تعویض و سرویس این قطعات، این مشکل مربوط به وجود خطوط عمودی تیره رنگ در پرینت برطرف شده و کیفیت چاپ بهتر خواهد شد.

خدمات ارائه دهنده پرینتر کانن(کنون)

نمایندگی پرینتر کانن ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با پرینتر، نظیر تعمیر، فروش و آموزش تعمیرات پرینتر است. متقاضیان سرویس های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی پرینتر کانن و مراجعه به پارت مربوطه، سرویس های مورد نیاز خود را دریافت نمایند. کلیه سرویس های ارائه شده در نمایندگی پرینتر کانن به دلیل اطمینان از سطح کیفی، دارای گارانتی و ضمانت است.

حضور «کارشناسان متخصص» و «امکانات پیشرفته» در این مرکز سبب گشته تا سرویس های مرتبط با این دستگاه در بالاترین سطح کیفی به متقاضیان ارائه گردد. و این مجموعه، در طول سالهای اخیر، بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران گردد. نمایندگی پرینتر canon با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است. که در زمینه ارائه‌ی تعمیرات تخصصی کانن و دیگر دستگاه‌های این کمپانی خوش‌نام مشغول به کار است. و خدمات متنوعی را در زمینه های مختلف تجهیزات چاپ عرضه می‌دارد.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 7

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,