نمایندگی آفیشیو

نمایندگی آفیشیو

4.9
(83)

نمایندگی آفیشیو

ویژگی قابل توجه نمایندگی آفیشیو ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان نمایندگی رسمی آفیشیو ارائه می‌گردد. نمایندگی آفیشیو و ماشین های اداری آفیشیو شما را توسط نزدیکترین تعمیرکار دستگاه کپی آفیشیو در دفتر کارتان با ضمانت انجام می دهیم. تمامی دستگاه های فتوکپی آفیشیو که مشتریان گرامی از نمایندگی آفیشیو خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش آفیشیو دارند. نمایندگی فتوکپی آفیشیو در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی آفیشیو بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی آفیشیو را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی آفیشیو را تحویل میدهند. در این مقاله قصد دارد ،یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی آفیشیو (ریکو،ناشوا) را بطور کامل توضیح دهد. و تمامی ایرادهای مربوط به این قسمت را نیز شرح دهد.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی آفیشیو ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده است . در ستون بالای سایت می توانید ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید . کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت .  پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

"<yoastmark

آموزش ساختار یونیت فیوزینگ آفیشیو توسط نمایندگی آفیشیو

قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی آفیشیو تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی آفیشیو می باشند. در صورت نیاز به مواد مصرفی می توانید با نمایندگی آفیشیو تماس گرفته تا قطعات مصرفی برای شما مشتریان گرامی ارسال گردد.

 1. ابتدا درب جلو و درب دابلکس دستگاه فتوکپی را باز کنید.
 2. سپس پیچ قسمت A را که در تصویر بالا مشاهده می کنید،را باز کنید.
 3. فیوزینگ را بیرون کشده و قسمت B  دستگاه فتوکپی آفیشیو را که در تصویر می بینید،به سمت مخالف کشیده و یونیت فیوزینگ را بیرون بیاورید.
 4. ابتدا تیغه A را باز می کنیم.
 5. نام فنی قسمت A هولدر می باشد.

"آموزش

تمامی خدمات نمایندگی آفیشیو در محل دستگاه فتوکپی آفیشیو انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی آفیشیو کارشناس نمایندگی آفیشیو کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی آفیشیو که شما به کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی آفیشیو اظهار می نمایید ، رفع نماید. کاور روی فیوزینگ قسمت بالای هاترولر ،را با چهار عدد پیچی را  که در تصویر مشاهده می شود را  باز کنید.

"<yoastmark

لامپ هاترولر آفیشیو ،را بیرون می آوریم. برای بیرون آوردن لامپ هاترولر دستگاه فتوکپی آفیشیو ،بر اساس تصاویر زیر به ترتیب عمل کنید.

برای بیرون آوردن لامپ هاترولر دستگاه فتوکپی آفیشیو ،بر اساس تصاویر زیر به ترتیب عمل کنید

برای بیرون آوردن لامپ هاترولر دستگاه فتوکپی آفیشیو ،بر اساس تصاویر زیر به ترتیب عمل کنید

تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ آفیشیو انجام می گردد:

پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی آفیشیو شما مشتری گرامی توسط کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی آفیشیو  کارشناس تعمیرکار دستگاه فتوکپی آفیشیو به شما فاکتور نمایندگی فتوکپی آفیشیو را همراه با ضمانت نامه رسمی تعمیرکار دستگاه کپی آفیشیو ارائه می دهد.

 1. کاور A را باز می کنیم.
 2. سپس کاور B را باز می کنیم.
 3. طبق تصویر بالا دو عدد پیچی که توسط C نمایش داده می شود، را باز می کنیم.
 4. کابلهایی که توسط دو پیچ آزاد شده است ،را بیرون می کشیم.
 5. کاور قسمت چپ یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی آفیشیو،را که با حرف E  نمایش داده شده است را باز می کنیم.
تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ آفیشیو انجام می گردد

تمامی مراحل بالا در کاور سمت چپ یونیت فیوزینگ آفیشیو انجام می گردد

تمامی مراحل بالا در کاور سمت راست یونیت فیوزینگ نمایندگی آفیشیو انجام می گردد:

گارانتی تعمیراتی نمایندگی  آفیشیو شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. و تعمیرکار دستگاه کپی آفیشیو در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی ریکو بعد از تعمیرات نمایندگی ریکو موظف است بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

 1. دو عدد پیچ که در قسمت A  نمایش داده شده را باز می کنیم،تا لامپ آزاد شود.
 2. فنر قسمت B  را آزاد کنید.
 3. در قسمت C دو پیچ نمایش داده شده را باز کرده تا کاور آزاد شود.
 4. آخرین پیچ D  را باز کرده ، تا بطور کامل لامپ را بتوانیم به راحتی از هاترولر بیرون بیاوریم.

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی آفیشیو

 1. فنر هولدر را که با A نمایش داده شده است را از قسمت B باز می کنیم.
 2. سپس پیچ های یونیت ناخنک ها را که یونیت ناخنک ها با C نمایش داده شده است را باز کرده. سپس یونیت فیوزینگ آفیشیو را بیرون می آوریم.

پس اتمام مراحل بالا ،در این مرحله می توانیم اکنون هاترول و پرس یا بوشهای هاترولر و پرس را تعمویض یا سرویس کنیم.

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی آفیشیو

آموزش باز کردن یونیت ناخنک در یونیت فیوزینگ دستگاه فتوکپی آفیشیو

تصاویر بالا آموزش کامل تعویض قطعات در یونیت فیوزینگ آفیشیو را بطور کامل نمایش می دهد. نمایندگی ریکو با تجهیز فضایِ سازمان به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این زمینه گشته است. این امر با توجه به کاربری بالای دستگاه‌های ریکو و لزوم ارائه خدمات توسط یک مرکز معتبر و مجاز صورت پذیرفته است. کارشناسان حاضر در نمایندگی ریکو در تهران به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و دارا بودن مدارک بین‌المللی، قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در محصولات ریکو می‌باشند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهایی است که از سوی شرکت‌ ریکو مطرح شده‌اند. مدیریت این مرکز به سبب اطمینان از تخصص و دانش کادر فنی حاضر در این مجموعه، تمامی خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خویش را گارانتی و ضمانت نموده است.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.9 / 5. Vote count: 83

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,