نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

5
(7)

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

کدهای خطا در دابلکس کپی توشیبا توسط نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا بطور کامل و جامع برای شما مشتریان گرامی نمایندگی توشیبا ارائه می گردد.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی توشیبا ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید ما را از  درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا مفتخر تمامی خدمات پس از فروش دستگاه فتوکپی توشیبا را هم در زمان گارانتی دستگاه. فتوکپی توشیبا و هم بعد از اتمام گارانتی دستگاه کپی توشیبا در محل نصب دستگاه به شما مشتریان گرامی نمایندگی. توشیبا عرضه کند. دستگاه فتوکپی توشیبای شما را نصب می کنند. تمامی خدمات نصب و راه اندازی دستگاه کپی توشیبا برای شما مشتریان گرامی رایگان می باشد.

آموزش مواقعی با کدهای خطا در دابلکس کپی توشیبا مواجهه شدیم چکار کنیم؟ توسط نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا در زمینه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه فتوکپی توشیبا به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است. که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آنها به صورت روزمره سروکار دارند. نقشی بسیار حیاتی در کارکرد درست آن سازمان ها دارند و در صورتی که یک روز یکی از این دستگاه ها خراب شود. قسمتی از کار آن سازمان مختل خواهد شد. بنابراین نگهداری درست دستگاه ها و یا تعمیر سریع آنها از اهمیت خاصی برخوردار است. دستگاه فتوکپی و پرینتر توشیبا یکی از دستگاه های پرکاربرد در ادارات می باشد. که بیشتر کارکنان شرکت به نحوی با آن درگیر هستند. و خرابی دستگاه مشکلات زیادی برای آن اداره ایجاد خواهد کرد.

لذا کاربران دستگاه فتوکپی توشیبا می توانند از طریق تماس با نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا به راحتی مشکل خود را در زمینه های مختلف حل نمایند. نگهداری و استفاده صحیح از دستگاه کپی توشیبا و همچنین انجام سرویس های دوره ای آن توسط نمایندگی Toshiba احتمال خراب شدن دستگاه را کاهش می دهد. با این وجود. باز ممکن است به دلایلی دستگاه کپی توشیبا خراب و نیاز به تعمیر داشته باشد. که در این صورت تعمیر سریع آن در اولویت ما خواهد بود. در مواقعی که به ایرادهای زیر برخورد کردیم. بلافاصله به شماره های تماسی که بر روی برچسب نصب شده توسط نمایندگی فتوکپی توشیبا بر روی دستگاه کپی توشیبا انجام شده تماس گرفته تا کارشناس مربوطه برای تعمیر و رفع عیب دستگاه فتوکپی توشیبای شما اعزام گردد.

  • قطع کامل دستگاه فتوکپی توشیبا
  • صداهای نابهنجار از دستگاه فتوکپی توشیبا
  • نمایش کد بر روی صفحه نمایش دستگاه فتوکپی توشیبا
  • ریختن پودر از هر نقطه از دستگاه فتوکپی توشیبا
  • سیاه زدن یا کم رنگ شدن اسناد دستگاه فتوکپی توشیبا
کدهای خطا در دابلکس کپی توشیبا و معرفی انواع دستگاه های فتوکپی توشیبا توسط نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا با همکاری آموزشگاه فنی و حرفه ای فنی برق همواره با برگزاری دوره های آموزشی برای کارآموزان به صورت تئوری و عملی و سپس همراهی آنها با متخصصان خبره تعمیر دستگاه کپی توشیبا به عنوان دوره کارآموزی، همواره درصدد گسترش تیم فنی خود می باشد. ما معتقدیم با آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا به کارآموزان در عین گسترش تیم فنی که به خدمت رسانی بهتر و سریعتر نمایندگی دستگاه فتوکپی توشیبا کمک می کند، تیم متخصص و آموزش دهنده ما هم همواره با مطالعه منابع جدیدی که برای آموزش به آن نیازمندند، بروزتر خواهند بود.

بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که دستگاه کپی و یا پرینتر توشیبا با مشکل مواجه شد با نمایندگی توشیبا تماس بگیرید تا بدین وسیله دستگاه شما توسط متخصص‌ترین و ماهرترین تعمیرکار دستگاه کپی توشیبا در محل تعمیر شود تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای منطقی آن را به شما تحویل دهیم.

کدهای خطا در دابلکس کپی توشیبا و تشریح چند مدل از دستگاه فتوکپی توشیبا توسط نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا  بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر تخصصی دستگاه کپی شما می باشد. نمایندگی دستگاه کپی توشیبا با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و گارانتی خدمات ارائه شده از نمایندگی توشیبا سعی خواهد کرد. پس از اولین خدمت رسانی توسط تعمیرکار دستگاه کپی toshiba در محل شما را تبدیل به مشتری دائمی خود کند. مهم نیست که دستگاه کپی toshiba شما چه مدلی باشد. زیرا نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی توشیبا تمامی مدل های مختلف دستگاه فتوکپی toshiba را تعمیر می نماید. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر در زمانی که شما تعیین می کنید. به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

تشریح مشکلات متداول دستگاه کپی توشیبا که نیاز به تعمیر دارند توسط نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا:

وجود خط های سیاه در کپی توشیبا، مشکل با تونر و کارتریج دستگاه toshiba، گیر کردن مداوم کاغذ در دستگاه توشیبا چروک شدن کاغذ پس از کپی و یا پرینت، البته دلایل دیگه ای هم وجود دارد. که ممکن است باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای دستگاه فتوکپی توشیبا شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید.که به چه علت دستگاه کپی toshiba شما به درستی کار نمی کند می توانید. در وهله اول با استفاده از مقالات سایت ما خودتان مشکل دستگاه کپی توشیبا را پیدا و نسبت به تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا در محل اقدام نمایید. و در صورتی که مشکل پیچیده تر بود. با ما تماس بگیرید. تا در اولین فرصت یک تعمیرکار دستگاه کپی toshiba در محل شما جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی ارسال نماییم.

دستگاه فتوکپی توشیبا مدل e-STUDIO 2303 A:

دستگاه فتوکپی توشیبای رومیزی با 18 کپی در دقیقه

"<yoastmark

"<yoastmark

بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا کارشناس نمایندگی توشیبا کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی که شما به کارشناس نمایندگی توشیبا اظهار می نمایید رفع نماید.

 

کدهای خطا در دابلکس کپی توشیبا و آموزش کدهای خطا در قسمت دابلکس دستگاه توسط نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا

نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا در این مقاله تمامی کدهای خطا که بدلیل بروز هرگونه ایراد در دابلکس دستگاه توشیبا ،روی صفحه نمایش ظاهر می گردد. را بطور کامل تشریح و توضیح می دهد:

کد خطا:E 08

توضیحات: گیر کاغذ در دابلکس دستگاه کپی توشیبا را نمایش می دهد.

راه حل: دابلکس دستگاه کپی توشیبا را باز کرده کاغذ گیر کرده را بیرون بیاورید. در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی فتوکپی توشیبا تماس بگیرید.

کد خطا:E 09

توضیحات:مشکل در سنسور دابلکس دستگاه فتوکپی توشیبا را نمایش می دهد.

راه حل: سنسور دابلکس دستگاه فتوکپی توشیبا سرویس و تعمیر کنید. در صورت رفع نشدن مشکل آنرا تعویض کنید،در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی تعمیر فتوکپی توشیبا تماس بگیرید.

کد خطا:E 10

توضیحات: گیر کاغذ در قسمتهای مختلف دستگاه کپی توشیبا را نمایش می دهد.

راه حل: درب های مختلف دستگاه کپی توشیبا را باز کرده و تکه های کاغذ را بیرون می آوریم. در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی فتوکپی توشیبا تماس بگیرید.

کد خطا:E 11

توضیحات: گیر کاغذ در دابلکس دستگاه کپی توشیبا را نمایش می دهد.

راه حل: دابلکس دستگاه کپی توشیبا را باز کرده،کاغذ کیر کرده را بیرون بیاورید. در صورت عدم رفع ایراد با نمایندگی فتوکپی توشیبا تماس بگیرید. پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا شما مشتری گرامی توسط  کارشناس نمایندگی فتوکپی توشیبا به شما فاکتور نمایندگی  را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی فتوکپی توشیبا ارائه می دهد. نمایندگی فتوکپی توشیبا  عرضه‌کننده‌ی کلیۀ محصولات کمپانی توشیبا اعم از تلویزیون، مانیتور، لپ‌تاپ، هارد، تبلت، پرینتر و .. می‌باشد.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 7

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,