وظیفه چرخ دنده در کپی شارپ

وظیفه چرخ دنده کپی

5
(3)

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ

وظیفه چرخ دنده کپی را در این مقاله توسط نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ برای شما مشتریان گرامی نمایندگی شارپ تشریح و توضیح می دهیم.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی شارپ ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید. و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

دستگاه فتوکپی شارپ برای اینکه کاغذ را از کاست به خروجی هدایت کنند. نیازمند حرکت کردن از طریق چرخ دنده ها به صورت مکانیکی می باشند. این حرکت مکانیکی را چرخ دنده های اصلی در دستگاه فتوکپی شارپ بر عهده دارند.

وظیفه چرخ دنده در کپی شارپ و مراحل حرکت کاغذ از کاستها تا خروجی کاغذ دستگاه فتوکپی شارپ:

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ به شما مشتریان گرامی نمایندگی شارپ توصیه می کند. در صورت هرگونه صدای نابهنجار از دستگاه فتوکپی شارپ حتما با نمایندگی شارپ تماس گرفته تا با اعزام کارشناس چرخ دندهای دستگاه فتوکپی شارپ را چک کرده و چرخ دنده معیوب را تعویض کنند و بعد از تعمیر دستگاه فتوکپی شارپ شما دستگاه را بدون هیچگونه مشکل تحویل شما دهند.

ابتدا کاغذ از کاست توسط کاغذ کشها  که از آسانسور فرمان می گیرند، کشیده شده و به استوپر می رسد، سپس استوپر حرکت کرده و کاغذ را به سمت درام برای چاپ تصویر بر روی کاغذ حرکت می کند و سپس به سمت یونیت فیوزینگ برای پخت تونر بر روی کاغذ رفته و متن چاپ شده به بیرون از خروجی می رسد در تمامی مراحل بعد از استوپر چرخ دنده های درایور توسط موتور به حرکت درآمده و به سمت بالا به حرکت در میآید.

"<yoastmark

تمامی دستگاه های فتوکپی شارپ که مشتریان گرامی از نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش شارپ دارند. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه فتوکپی شارپ بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری ایراد دستگاه فتوکپی شارپ را رفع کرده. و خدمت مشتری دستگاه فتوکپی شارپ را تحویل میدهند. قطعات مصرفی که مشتریان گرامی از قبیل درام ،بلید ،دولوپر یا کارتریج تونر از نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ تهیه می کنند. کاملا اورجینال و با گارانتی رسمی نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شارپ می باشند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , ,