وظیفه کاغذ کش فتوکپی

5
(4)

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ

وظیفه کاغذ کش فتوکپی را در این مقاله بطور کامل برای شما مشتریان گرامی نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ تشریح می کنیم.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی شارپ ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید. ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید. و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

یکی از یونیت های اصلی دستگاه های فتوکپی شارپ یونیت های کاغذ کش کاست می باشد که در تمامی دستگاه های فتوکپی شارپ وجود دارد. در دستگاه های رومیزی اصولا یک کاست دستی و یک کاست اصلی وجود دارد که این کاستها قابل ارتقاء می باشند. تمامی اسنادی که باید کپی برداری شوند منبع تغذیه خود که کاغذ می باشند را از این قسمت تامین می کنند. در بعضی از مواقع هم این یونیت ها دچار مشکل می گردند که نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ در این مقاله بطور کامل تمامی ایرادهایی که در اکثر مواقع برای این قسمت اتفاق می افتد و اجازه کاغذ کشیدن را به دستگاه فتوکپی شارپ نمی دهد را بطور کامل تشریح می کند.

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ

وظیفه کاغذ کش فتوکپی و ایرادهای این یونیت توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ

نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ ایرادهای که در قسمت یونیت کاغذ کش دستگاه فتوکپی شارپ به وجود می آید را اصولا گیر کاغذ در این یونیت توصیه می کند.

 • در مورد گیر کاغذ درصورت دانستن محل آن اقدام به باز کردن درب دستگاه فتوکپی شارپ کنید.
 • واحدهای داخلی دستگاه فتوکپی بصورت کشویی داخل دستگاه فتوکپی شارپ قرار دارند.
 • یک دستگیره سبز رنگ که با چرخش به سمت بالا واحد مورد نظر را آزاد میکند. (ممکن است در برخی دستگاهها این قسمت با رنگ خاکستری و با فشاردادن آزادشود).
 • بعد از آزاد نمودن واحد بطور مثال کارتریج دستگاهفتوکپی شارپ ، آنرا به بیرون دستگاه فتوکپی شارپ بکشید. تا زمانی   که کامل خارج دستگاه قرار گیرد.
 • برای خروج کامل واحد یک ضامن دیگر در انتهای آنها قرار دارد. که در اغلب موارد نیاز به استفاده از آنها نمیباشید.
 • حال میتوانید کاغذ گیر کرده را ببینید. سعی کنید به آرامی آنرا خارج نمایید.
 • توجه داشته باشید به هیچ عنوان به زور اینکار را نکنید اگر احساس میکنید. ممکن است کاغذ پاره شود از انجام آن خودداری کنید. و به تعمیرکار دستگاه فتوکپی شارپ مراجعه کنید.
 • گیر کاغذ بیشتر در واحدهای کاست و کاغذکش دستی اتفاق می افتد. که با روش بالا به راحتی قابل رفع میباشد.
 • اگر کاغذ در واحد فیوزر دستگاه فتوکپی شارپ گیر کند ، خارج نمودن آن ممکن است کار سختی باشد. با اینحال کاربر تا زمانی که احساس کند. کاغذ به راحتی خارج میشود ، میتواند از همین روش استفاده کند.
 • در واحد فیوزر که تقریبا جزو واحد خروجی کاغذ از دستگاه فتوکپی شارپ میباشد ممکن است. کاغذ در ناخنکها گیر کرده باشد و یا دور فیلم فیوزینگ چرخیده باشد.
تشریح وظیفه کاغذ کشهای فتوکپی شارپ و ایرادهای این یونیت توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ

تشریح وظیفه کاغذ کشهای فتوکپی شارپ و ایرادهای این یونیت توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ

تشریح عدم شناسایی نوع کاغذ و ضعیف شدن کاغذکش دستی و کاست در انتقال کاغذ توسط نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ

تمامی دستگاه های فتوکپی شارپ که مشتریان گرامی از نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ خریداری می کنند. تا یکسال گارانتی خدمات پس از فروش شارپ دارند.

مواردی که این خطاها رخ میدهد :

 • در کاست تغذیه کاغذ اجزایی وجود دارد که اندازه کاغذ را مشخص میکند. و از این طریق به دستگاه میگوید که کاغذ قرار گرفته در داخل کاست چه اندازه ای است.
 • مطمئن شوید که تنظیم کننده کناری کاغذ کش دستی کاملا به کاغذ شما چسبیده باشد.
 • در ضعیف شدن کاغذکش دستگاه اغلب غلتکهای پلاستیکی که وظیفه انتقال کاغذ را دارند ضعیف و یا کثیف میشوند.
عدم شناسایی نوع کاغذ و ضعیف شدن کاغذکش دستی و کاست در انتقال کاغذ به داخل دستگاه کپی شارپ

عدم شناسایی نوع کاغذ و ضعیف شدن کاغذکش دستی و کاست در انتقال کاغذ به داخل دستگاه کپی شارپ

تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ در محل دستگاه فتوکپی شارپ انجام می گردد. بعد از تماس شما مشتریان گرامی با نمایندگی شارپ کارشناس نمایندگی شارپ کمتر از دوساعت در محل دفتر شما حاضر می گردد. و تمامی اشکالات دستگاه فتوکپی شارپ که شما به کارشناس نمایندگی شارپ اضهار می نمایید رفع نماید.

پس از پایان تعمیرات دستگاه فتوکپی شارپ شما مشتری گرامی توسط کارشناس نمایندگی شارپ کارشناس نمایندگی شارپ در تهران به شما فاکتور نمایندگی شارپ را همراه با ضمانت نامه رسمی نمایندگی شارپ ارائه می دهد. گارانتی تعمیراتی نمایندگی شارپ شامل تمامی قطعات تعویض شده در فاکتور می باشد. که بیست هزار برگ از کنتور بعد از تعمیر الی شش ماه گارانتی تعویض قطعات دارد. و نمایندگی شارپ در صورت هرگونه اشکال در دستگاه فتوکپی شارپ بعد از تعمیرات نمایندگی شارپ موظف است بدون هیچ گونه هزینه رفع ایراد کند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , , ,