ویژگیهای فتوکپی کیوسرا

ویژگیهای فتوکپی کیوسرا

5
(4)

نمایندگی فتوکپی کیوسرا

ویژگیهای فتوکپی کیوسرا توسط خدمات پس از فروش نمایندگی فتوکپی کیوسرا در این مقاله بطور کامل از تمامی جهات خدمت شما مشتریان نمایندگی کیوسرا ارائه می شود.

آیا به یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی کیوسرا ماهر نیازمندید؟

از طریق پر کردن فرم درخواست کارشناس و یا تماس با شمار های درج شده در ستون بالای سایت می توانید. ما را از درخواست سرویس مورد نظرتان مطلع کنید. و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. و پس از انجام هماهنگی های لازم جهت تعیین وقت به محل شما می آیند.

دستگاه های نمایندگی فتوکپی کیوسرا بهینه عمل می کنند:

نمایندگی فتوکپی کیوسرا ماشین هایی هستند. که در طول عمر خود به مواد مصرفی جایگزینی زیادی احتیاج نخواهند داشت. این موضوع نشان میدهد که هزینه های اضافی آن ها در مقایسه با سایر مارک های فتوکپی بسیار کمتر خواهد بود. اگر می خواهید یک دستگاه فتوکپی داشته باشید که بهینه عمل کند، فتوکپی های کیوسرا بهترین انتخاب هستند. زیرا قابل اعتماد بوده و به راحتی می توانند بار کاری بسیار سنگین را تحمل کنند.

دستگاه نمایندگی فتوکپی های کیوسرا ماشین آلات  بسیار مقرون به صرفه این فتوکپی ها با قیمت بسیار مناسب در دسترس هستند. آن ها ماشین های بسیار ساده ای هستند که عملکردهای مناسبی را ارائه می دهند. و سهولت استفاده از آن ها باعث می شود که برای افراد بسیاری، جذاب باشند. فتوکپی های کیوسرا دارای طیف گسترده ای از کارهایی هستند که با TASKalfa کار می کنند. TASKalfa فناوری است که برای تولید بهترین عملکردها با کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های نمایندگی فتوکپی کیوسرا ماشین آلاتی سازگار با محیط زیست:

نمايندگي فتوکپي کیوسرا طيف وسيع و متنوعي از خدمات را در استان تهران ارائه مي‌دهد. اين نمايندگي با بيش از 15 سال سابقه درخشان در امر خدمت‌رساني همواره با جديدترين متدها و ابزارهاي عيبيابي و تعمير دستگاههاي کپي کیوسرا در جلب رضايت مشتريان محترم ميکوشد. توجه ويژه متخصصين و کارشناسان اين مجموعه بر کيفيت بالا در ارائه خدمات نقطه متمايز کننده اين نمايندگي با ديگر مراکز مشابه ميباشد. بررسي نياز روز کاربران و مطالعه و آموزش دستگاههاي جديد و روشهاي سرويس ارائه شده توسط شرکت کیوسرا از فعاليتهاي روزمره اين نمايندگي در جهت تشخيص صحيح و کارايي هرچه بيشتر ميباشد.

همکاران ما در گزارشات دوره ای خود علت بروز بسیاری از مشکلات دستگاه کپی را عدم آگاهی و یا استفاده ناصحیح از دستگاه میدانند. بطور مثال ممکن است کاربر ندانسته برای انجام کپی دورو دستگاه را دوبار بکار بیاندازد و… . از این رو نمایندگی کیوسرا بعد از نصب و راه اندازی هر دستگاه آموزش های لازم را به کاربران میدهد. قراردادهای سرویس و نگهداری دستگاه کپی کیوسرا از 1 تا 3 سال میباشد که با توجه به نیاز مشتریان قابل تنظیم میباشد و موارد انتخابی در مورد نحوه سرویس و بازه زمانی مراجعه کارشناس به انتخاب مدیران هر مجموعه بستگی دارد.

دستگاه های نمایندگی فتوکپی کیوسرا، ماشین آلاتی سازگار با محیط زیست

دستگاه های نمایندگی فتوکپی کیوسرا، ماشین آلاتی سازگار با محیط زیست

دستگاه های نمایندگی فتوکپی رنگی کیوسرا و ویژگیهای فتوکپی کیوسرا

فتوکپی های رنگی کیوسرا طیف گسترده ای را با ویژگی های متنوعی تشکیل می دهند. که برای هر نوع شغلی و هر نوع نیازی مناسب سازی شده اند. کیوسرا مدل  250i یک دستگاه فتوکپی رنگی است که با سرعت 25ppm به صورت سیاه و سفید و رنگی چاپ میکند. و قابلیت اسکن و انتقال توسط ایمیل را دارد. فتوکپی کیوسرا مدل 400i  یک فتوکپی رنگی با سرعت 40ppm است . کلیه ماشین های رنگی کیوسرا، دارای صفحه نمایش لمسی کامل 8.5 اینچی بوده و حداکثر ظرفیت ذخیره کاغذ آن  4100 برگ است.

یکی از مهم ترین مزایای انتخاب فتوکپی های کیوسرا نسبت به سایر فتوکپی های موجود این واقعیت است. که آن ها بسیار دوستدار محیط زیست هستند. و به گونه ای تولید می شوند که کمترین آسیب را به محیط زیست برسانند.  اگر از آن دسته افرادی هستید که نگران آینده محیط زیست هستید. فتوکپی های کیوسرا، دستگاه مورد نظر شما خواهند بود. از آنجا که فتوکپی های کیوسرا بسیار کارآمد هستند. و به دلیل نحوه استفاده از مواد، برای محیط بسیار مناسب است.

ویژگیهای فتوکپی کیوسرا و هزینه تعمیر دستگاه های فتوکپی کیوسرا توسط نمایندگی فتوکپی کیوسرا چقدر است؟

نمایندگی فتوکپی کیوسرا در زمینه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا، طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه فتوکپی کیوسرا به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آنها به صورت روزمره سروکار دارند، نقشی بسیار حیاتی در کارکرد درست آن سازمان ها دارند و در صورتی که یک روز یکی از این دستگاه ها خراب شود، قسمتی از کار آن سازمان مختل خواهد شد.

قیمت ها بسته به نیاز شما، اندازه ، عملکرد و ظرفیت چاپگر می تواند متفاوت باشد. دستگاه های کوچک با کاربری شخصی، همراه با کارکردهای اساسی با کمترین هزینه در دسترس هستند. در حالی که چاپگرهای چند منظوره بزرگ ، با حجم زیاد ممکن است مورد استفاده ی هزاران نفر قرار گیرد. که به طبع گران تر هستند. همیشه باید بودجه ای برای خرید دستگاه فتوکپی مورد نظر خود تعیین کنید. که میزان استفاده شما انتظاراتی که  از دستگاه دارید و اهداف مورد نیاز را منعکس کند.

هزینه دستگاه های نمایندگی فتوکپی کیوسرا چقدر است

هزینه دستگاه های نمایندگی فتوکپی کیوسرا چقدر است

ویژگیهای فتوکپی کیوسرا و چه نوع دستگاهی از نمایندگی فتوکپی  را باید تهیه کنم؟

دو چاپگر متداول که می توانید خریداری کنید چاپگرهای لیزری یا جوهر افشان هستند. که به عنوان محصولات سیاه و سفید یا رنگی تولید می شوند. برخی از آنها می توانند. دارای ظرفیت های چند منظوره باشند که شامل نمابر ، اسکن ، کپی و چاپ هستند. در چاپگرهای لیزری از تونر کارتریج ها استفاده می کنید. اما این امکان نیز وجود دارد که انواع فونت را از یک کامپیوتر به دستگاه چاپ، از طریق یک حافظه رم داخلی انتقال دهید.

مادامی که چاپگر حافظه کافی داشته باشد، به همین ترتیب، امکان را برای نوشتن تخصصی و چاپ گرافیک دقیق فراهم می کند. بسیاری از چاپگرهای لیزری سیاه و سفید هستند. اما انواع  رنگی آن نیز در دسترس هستند، اما ازلحاظی قیمتی گران هستند. جوهر افشان ها ارزان تر از لیزر ها هستند اما سرعت پایین تری داشته و کیفیت خوبی را ارائه نمیدهند. اما از آنجایی که روشی ارزان برای چاپ رنگی ارائه می دهند، محبوب تر هستند.

 آیا چاپگرهای نمایندگی فتوکپی کیوسرا انتخاب مناسبی هستند؟

سرویس تماس تلفنی که توسط کارشناسان نمایندگي فتوکپی کیوسرا اداره میشود. میتواند بسیاری از سوالات و مشکلات کاربران را برطرف سازد. با سرعت زیادی پاسخگوی نیاز کاربران باشد . کاربران با تماس و اعلام کد خطای دستگاه کپی یا دستگاههای چندکاره خود میتوانند. از دستورالعملهای موثر در جهت برطرف نمودن نیازهای خود بهره مند گردند. نمایندگی کیوسرا با جمع آوری بیشترین سوالات و مشکلات دریافتی از سوی کاربران ، بسته های آموزشی مورد نیاز کاربران را آماده نموده و برای آنها ارسال مینماید. این بسته ها شامل کدهای دستوری انواع مدلهای دستگاه کیوسرا میباشد که برای ریست کردن (راه اندازی مجدد دستگاه)، تمیز نمودن درام و گرم کردن دستگاه بکار میرود . همچنین بخش عمده ای از دفترچه های راهنمای دستگاه بصورت ترجمه شده به زبان فارسی در دسترس میباشد.

اگر به دنبال گزینه ای ارزان تر از مارک های معروف هستید اما می خواهید. همان کارآیی، کیفیت و سازگاری با محیط زیست را داشته باشید. چاپگرهای کیوسرا مطمئناً گزینه ای مناسب هستند. کیوسرا توسط متخصصان برجسته و مشتری های قدیمی توصیه می شود. تولید کنندگان آن برنده جوایزی برای چاپگرهای تک رنگ و چند منظوره شده اند. دستگاه های فتوکپی کیوسرا ماشین های و مقاوم  هستند که بندرت به ارتقاء نیاز دارند و از هزینه های اضافی جلوگیری می کنند.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

Tags: , , , , ,